RUN WINSCHOTEN 2017
ZATERDAG 9 SEPTEMBER


- 100KM SOLO (open race + NK)
- 50KM SOLO
- 10X10 ESTAFETTE
- LUTJE RUN
- WANDELEN


Volg ons op Instagram

Volg ons op Twitter


Nederlands    Deutsch   English   Home



Onze sponsors:




Ook sponsor worden van de RUN?
neem contact met ons op via:
sponsorzaken@runwinschoten.nl







e-Boekhouden.nl


Donateur worden van de RUN


Sponsor worden?  De Stichting Ultraloop Winschoten biedt u diverse mogelijkheden tot sponsoring.
Neem hiervoor contact met ons op:

Sponsoring algemeen | Ive Krikke |  sponsorzaken@runwinschoten.nl

Vrienden van de RUN en Donateurs |  vriendenrun@runwinschoten.nl



Onze sponsors

Gemeente Oldambt, www.gemeente-oldambt.nl

Bos Incasso, www.bosincasso.nl 

Intratuin Winschoten, www.intratuin.nl

A7 Logistics, www.a7logistics.nl

Interoffice, www.interoffice.nl

Valkema Sport, www.valkemasport.nl 

Rabobank, Zuid en Oost Groningen, www.rabobank.nl/zog

Oudman Adviseurs, www.oudmanadviseurs.nl

RSE Telecom & ICT, www.rsetelecom-ict.nl


Sponsor / Media

Nian uitgevers, www.nian.nl 

Simone FM, www.simone.nl 


Sponsor / Supplier

Bavaria, www.bavaria.com 

Drukkerij Reinier van der Kooi, www.vanderkooi.nl

H. van Meekeren B.V., www.vanmeekeren.nl

Autobedrijf De Winter, www.autodewinter.nl

Autobedrijf Ambergen, www.opel.autobedrijfambergen.nl 

Dijker BMW, www.dijkerbmw.nl

Wensink Automotive, www.fordwensink.nl

Aannemingsbedrijf Pijper Winschoten, www.pijperbouw.nl

Waterbedrijf Groningen, www.waterbedrijfgroningen.nl

Rienmeijer Bouwmaterialen, www.rienmeijerbestrating.nl

Syntera, www.syntera.nl

Van der Flier, www.vanderfliergroep.nl
 


VRIENDEN VAN DE RUN


Deiman Tours
Apotheek Hommesplein
Hessels Zeefbanden
AutoServiceCremers
H.P. Korte Assurantiën
Noordelijk Expeditiebedrijf Overzee B.V.
Administratie- en Belastingadviesbureau Siemons
Verbidak
Verbion Vloeren
De Winschoter Glashandel
Sanidrome Scheemda
Schrantee Fysio & Manuele Therapie
BPM Pascal Meijer
Winmag
HEMA / Hensen
In den Stallen
B. Reer Sloop- & Grondwerken
Albert Heijn
AKZO PQ-Silica
Koning & Drenth
Praxis
Century Winschoten
Bosma Bedden
PKF/Post Pallets
Rensel Metaal









Onze Partners:

Atletiekunie

IAU IAAF EAA World Masters Athletics   AV Aquilo

Mede mogelijk gemaakt door:

 Gemeente Oldambt       Provincie Groningen     Er gaat niets boven Groningen



Stichting Ultraloop Winschoten
Postbus 102
9670 AC Winschoten

info@runwinschoten.nl

Stichting Ultraloop Winschoten, 2015

Realisatie & onderhoud website
4ID, For Internet Design, Leek
www.4id.nl

webmaster@runwinschoten.nl

Foto balk: Serge Duursma, Anderefoto.nl
- Nieuwsarchief Gemeente Oldambt

WEER.NL